UMOCNIĘ twój biznes

Rozwiązania dla Biznesu

Interim Manager

Kim jest interim manager? Najprościej zdefiniować mnie jako kierownika do zadań specjalnych lub menadżera czasowego. Charakteryzuje mnie skuteczność i szybkość działania oraz orientacja i odpowiedzialność za wyniki. Przełamuję schematy w celu zwiększenia wydajności Twojej firmy i znajduję rozwiązania by zwiększyć jej dochód.

Optymalizacja procesów

W odpowiedzi na potrzeby firmy tworzę i wdrażam programy rozwoju i ekspansji, rozwiązania marketingowe i sprzedażowe, plany strategiczne i operacyjne .

Marketing i zarządzanie sprzedażą

Poprzez badanie potrzeb klientów, zbijanie ich obiekcji i skuteczne zamykanie sprzedaży podbijam atrakcyjność i skuteczność usług i zwiększam wydajność firmy. Nauczę Cię skutecznie wykorzystywać narzędzia perswazji i wywierania wpływu na klientów co umożliwi nareszcie efektywne osiąganie celów.

z kim współpracuję

Dla Inwestorów

Tworzenie innowacyjnych rozwiązań

Chcesz zacząć sprzedawać swój produkt? Może już próbowałeś wielu metod i nic z tego nie wyszło? Opracujemy razem Twój model biznesowy. Stworzymy plan i wyznaczymy cele, które chcesz osiągnąć.  Skupimy się na rzeczywistym problemie, który jest pilny, ważny i złożony nie case study. Rozwiążemy Twoje problemy, przy pomocy narzędzi, które będziesz mógł wykorzystywać w trudnych dla Ciebie sytuacjach.

Budowanie zespołu

Chcesz osiągać wysokie dochody i zarabiać na swojej marce? Masz zespół i chcesz podwoić jego skuteczność? Wspólnie rozwiniemy umiejętności liderskie, komunikacyjne, pracy zespołowej. Rozwijam zespoły i liderów o wysokiej skuteczności, stymuluje dynamikę grupy i wpływam na zmianę organizacyjną. Dbam o twórczą i miłą atmosferę w zespole, ucząc delegowania zadań i ustalania odpowiednich priorytetów.

Generowanie realnej sprzedaży

Wspólnie opracujemy schemat twojej oferty sprzedażowej. Nauczę Cię skutecznie wykorzystywać narzędzia perswazji i wywierania wpływu na klientów co umożliwi nareszcie efektywne osiąganie celów. Poznasz metody stosowane do oddziaływania na drugiego człowieka, które mogą pomóc uodpornić się na manipulacje, ale również zręcznie wywierać wpływ na innych ludzi, aby osiągnąć wyznaczony cel.

Żłobki / Przedszkola / Szkoły

Otwarcie Jednostki

Zapewniam wsparcie biznesowe i merytoryczne na każdym etapie działalności żłobka/przedszkola/szkoła. Pomagam w przygotowaniu dokumentacji i przejściu odpowiednich odbiorów placówki i organizuję jej skuteczną pracę. 

Funkcjonowanie Jednostki

Dostarczam efektywne rozwiązania  biznesowe mające na celu udoskonalenie pracy placówki edukacyjnej. Wspólnie wyznaczamy cele firmowe i definiujemy obszary do pracy. Odpowiadam za wynik i za realizację celu firmy.

Twórcze Rozwiązania

Wspieram firmy nie tylko w dobie kryzysu, ale również w przypadku  nowych wyzwań i możliwości rozwoju. Wspólne wybieramy drogę współpracy nastawioną na konkretny rezultat biznesowy.  Odpowiadam za efekty i działam zawodowo.

Kadra Zarządzająca

Coaching Kariery

Potrzebujesz wsparcia przy rozwiązaniu konkretnego problemu? Razem  opracujemy i zoptymalizujemy działania oraz określimy prostą drogę do sukcesu. Nauczę Cię skutecznie wykorzystywać narzędzia perswazji i wywierania wpływu na klientów co umożliwi nareszcie efektywne osiąganie celów. 

Mentoring Biznesowy

wspólnie zaplanujemy strategię działania, przeanalizujemy holistycznie twoje istniejące zasoby i doprowadzimy do ich efektywnego wykorzystywania. Zwiększymy twoją wartość rynkową, możliwość rozwoju i umiejętność radzenia sobie z trudnymi sytuacjami.

Budowanie Zespołu

Skuteczna współpraca w zespole stanowi jeden z elementów twojej pracy. Pomogę Ci zbudować nowy zespół lub rozwiązać problemy w istniejącej strukturze, tak byś stał się wzorem dla innych i realizował skutecznie swoje cele.

Osoby Indywidualne

Coaching Kariery

Chcesz rozwijać swoje kompetencje? Może pragniesz awansować lub zmienić pracę?  Razem  opracujemy i zoptymalizujemy działania oraz określimy prostą drogę do sukcesu i wpłyniemy na Twoją przyszłość.

Mentoring Indywidualny

Bazując na moim doświadczeniu i korzystając z szerokiego wachlarza narzędzi pomogę ci osiągnąć cele i rozwiązać trudności, z którymi się spotykasz. Nauczę cię również wyznaczać priorytety.

Wsparcie Metodyczne

Oferuję współpracę w celu podniesienia lub uzupełnienia wiedzy z zakresu wychowania, edukacji i zarządzania. Pomogę przy tworzeniu i wdrożeniu programów nauczania z różnych obszarów pedagogicznych.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

W zależności od tego jaką formę komunikacji wybierzesz, możesz mnie przetestować przez 30 minut – w ciągu tego czasu opowiesz mi o sobie a ja wysłucham twoich oczekiwań i odpowiem na nie. Pierwszy kontakt ma charakter testujący i jest bezpłatny. Po tym spotkaniu zdecydujesz o dalszej współpracy. 

Zajęcia mogą przybierać różną formę w zależności od twoich oczekiwań. Mogą być to spotkania osobiste (wtedy odbywają się one w siedzibie firmy w Legionowie lub Warszawie), lub online np. przez skypa. To ty decydujesz w jaki sposób chcesz się komunikować. 

Skupiamy się na rozwiązaniu konkretnego problemu. Określamy zadanie, jakie stoi przed Tobą, cel, o jakim marzysz, problem, jaki potrzebujesz rozwiązać. Wykorzystane metody i narzędzia będą służyły osiągnięciu zamierzonych efektów. Owszem nie zawsze i nie wszystkie metody oraz narzędzia działają w każdej sytuacji  i na każdego – dlatego warto poznać ich cały wachlarz by móc wykorzystywać je w wielu sytuacjach i określić, które konkretnie w moim przypadku się sprawdzają.

Tak, w zależności od problemu, intensyfikacji spotkań i zagadnień do opracowania, w sposób indywidualny umawiamy kwotę kolejnych spotkań. Zniżki są możliwe pod obyciu 10 godzin szkolenia. Po tym czasie kwestie finansowe są regulowane indywidualnie. 

Tak, warto jednak tworząc grupę określić dokładnie jej specyfikę i cel. Istnieje możliwość spotkań grupowych pod warunkiem, że uczestnicy szkolenia mają zbliżone cele i chcą osiągnąć podobne rezultaty. Szkolenia grupowe są jednak wskazane przy przekazywaniu wiedzy praktycznej i warsztatowej z zakresu sprzedaży, wychowania i edukacji. Wsparcie merytoryczne jest możliwe zarówno w formie grupowej jak i indywidualnej. 

Tak, w zależności od specyfiki współpracy szkolenia mają formę, która odpowiada klientowi. Ważne jednak by miejsce spotkań spełniało określone warunki. W takich przypadkach koszt sesji ustalany jest indywidualnie.

Na życzenie klienta po każdej sesji zostanie wystawiona faktura. Istnieje również możliwość wystawienia faktury zbiorczej po np. całym miesiącu. 

Izabela Szostak

tel. 697 405 983

kontakt@izabela-szostak.pl